Formularz rejestracji

Jeżeli pragną Państwo otrzymywać wiadomości e-mail, zawierające informacje dotyczące aktualnych promocji w ofercie telewizji M, zachęcamy do zamówienia bezpłatnego newslettera.

Informacje przesyłane za pośrednictwem newslettera, oprócz oferty handlowej, będą zawierały również informacje nt bieżących wydarzeń związanych z telewizją M, w tym np. ważnych zmian programowych w ramówce czy organizowanych konkursach.

Informujemy, iż rejestrując się do newslettera, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych przez telewizję M, z siedzibą w Kaliszu, ul. Złota 74, w celach marketingowych — dystrybucja drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa adres mailowy aktualnej oferty firmy.

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawach: z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Pragniemy poinformować, że zgoda na otrzymywanie pocztą elektroniczną informacji handlowych może być w każdej chwili cofnięta.

x