TV M a Novamedia

Właścicielem marki TV M jest Novamedia innovision Sp. z o.o. Firma prowadzi działalność od 2004 r., specjalizuje się w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie przemysłowych urządzeń elektronicznych oraz w tworzeniu oprogramowania do sterowania zasobami elektroniki pokładowej, przeznaczonych do nowoczesnych autobusów, tramwajów i pociągów.

Marka TV M jest budowana konsekwentnie od początku istnienia firmy. Poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań mających na celu stworzenie atrakcyjnego programu oraz realizacji skutecznych kampanii reklamowych, TV M jest liderem na rynku innowacyjnej telewizji, nadawanej w pojazdach komunikacji miejskiej w Krakowie i Łodzi. Ponadto jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, umożliwiającą swoim Klientom stały dostęp do podglądu realizowanych kampanii w komunikacji miejskiej.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów w zakresie produkcji materiałów reklamowych, firma Novamedia stworzyła Studio Produkcji Animacji i Grafiki – SPAIG STUDIO, tworzące animacje 3D i prezentacje multimedialne.

x